Ach Co to był za dzień!!! 

Ach Co to był za dzień!!! 

Ach Co to był za dzień!!!

Za oknem -10, a dziewczyny z i #influencermeets wraz z Anią Gołębiewską z @MagiczneChwile.pl rozgrzały nasze aparaty do czerwoności.

Warsztaty fotograficzne dotyczyły metody flat lay, która jest aktualnie najpopularniejszym stylem na Instagramie. Poznałyśmy trochę teorii, zasady kompozycji i odkryłyśmy dodatkowe funkcje naszych telefonów i aparatów.

Ania cierpliwie pokazywałam jak dobrać ustawienia, aby uzyskać oczekiwany efekt.

Fantastyczne spotkanie, za które dziękujemy nie tylko naszym organizatorkom i prowadzącej, ale też naszym sponsorom dzięki którym spotkanie się odbyło, a i miałyśmy dodatkowe obiekty do fotografowania. Jednak teoria to nie wszytko!

Sponsorzy

Spotkanie było połączeniem pasji i sztuki, która jest dokładnym odwzorowaniem filozofii marki Evokaii. Nuta pozytywnego szaleństwa przeniesiona we wzorach i kolorach dodała na wiatru w żagle, a wszystko to dzięki… upcyclingowi latawców do kitesurfingu. Zima, nie zima poczułam energię się jak w środku sezonu na Prasonisi.                   Sami zobaczcie!

https://www.evokaii.com/

https://www.instagram.com/evokaii_clothing/

https://www.facebook.com/evokaii/

Piękno i wspaniałe pierwsze wrażenie, to odczucia ze spotkania, dzięki marce PIKA Biżuteria poznałyśmy je jeszcze dokładniej. Elegancko i w trendach: made for You <3.

Marka stworzona dla wyjątkowej kobiety – takiej jak Ty!

www.pika.com.pl

https://www.instagram.com/pika_bizuteria/

https://www.facebook.com/PIKAbizuteria/

Jakość i dbałość o szczegóły nie dotyczą tylko fotografii. Najlepszym tego przykładem jest marka Elfa Pharm Polska sp. z o.o. powstała z potrzeby dostarczania kobietom bardzo dobrej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych.

Vis Plantis – wykorzystujące właściwości naturalnych składników, takich jak: dziegieć brzozowy, filtrat ze śluzu ślimaka czy tripeptyd miorelaksacyjny.

Basil Element – seria wzmacniająca przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów;

Green Pharmacy:

O’Herbal – kosmetyki na bazie ziół stanowiące kompleksową pielęgnacje twarzy, ciała i włosów

www.elfa-pharm.pl/plf

www.facebook.com/ElfaPharm

www.instagram.com/elfapharm/

Nowe znajomosci, nowe inspiracje, mimo że spotkanie dotyczyło nowych mediów i fukcjonowania w nich, spędziliśmy czas „po staremu”, przy kawie i rozmowach i to było w tym najlepsze!

Po dniu pełnym wrażeń estetycznych, przyszedł też czas na relaks, o tę część zadbało Wydawnictwo Edipresse Książki, każda z nas dostała możliwość przeniesienia się w inne rejony naszej wyobraźni. Edipresse Książki to wydawnictwo w grupie Edipresse Polska. W jego ofercie można znaleźć książki o tematyce poradnikowej, biografie, powieści obyczajowe, kulinaria, a także publikacje podróżnicze i fotograficzne. Dla każdego coś dobrego.

http://www.edipresse.pl/portfolio/ksiazki/
www.facebook.com/edipresseksiazki

www.instagram.com/edipresseksiazki

Oby więcej takich dni… :)