Hotel Vincent – Kazimierz Dolny

Hotel Vincent – Kazimierz Dolny

Hotel Vincent – Kazimierz Dolny.

Kazimierz mam objechany wzdłuż i w szerz, nigdzie nie było mi tak dobrze.

Adres: Krakowska 11, 24-120 Kazimierz Dolny

Zacznijmy od dzień dobry :) przemiła i pomocna obsługa, wyglądająca na zadowoloną ze swojej pracy, co od razu przekłada się na stosunek do gościa.

Pokoje urządzone ze smakiem, ale bez przesadnego „dekoratorstwa”, przyjemnie jest w nich spędzać czas. Wygodne łóżka, ustawienie wyposażenia i architektoniczne rozłożenie poszczególnych części pokoju przemyślane i wykonane dla pełnej wygody gościa.

Podczas pobytu zamówiliśmy masaż. Odwiedziła nas sympatyczna Pani z przenośnym łóżkiem, usługa wykonana na najwyższym poziomie, w bardzo miłej atmosferze.

Jedzenie. No tu mogłabym popłynąć :)  Śniadania są dodatkowo płatne (35 zł za osobę) i wybiera się pojedyncze dania z karty śniadaniowej. Są to zestawy składające się z dań głównych (racuchy, jajecznica z dodatkami, jajka sadzone, owsianka, jaglanka, itp.) z dodatkami (pieczywo, sałatka, napoje, słodkie bułeczki typu hałka itp.). Porcje nie są małe, a zjedzenie takiego śniadania przez jedną osobę jest na prawdę wystarczające. Poza tym uważam, że to o wiele lepsza opcja niż szwedzkie stoły, a na nich dokładany majonez na jajka i wczorajsza wędlina, nie wspominając o wyrzucaniu tego co zostało. Samo jedzenie jest na prawdę świetnie przygotowane, ze składników najwyższej jakości, smaczne, zdrowe i pożywne. Ja jestem absolutnie zauroczona.

Hotel posiada własną restaurację, z fantastyczną kuchnią i dużym wyborem wyśmienitych win. Jedliśmy tam kolacje i przy każdym daniu wydawałam z siebie ohy i ahy. Bardzo podoba mi się to, że korzystają z produktów regionalnych, wybierają te najwyższej jakości i fenomenalnie łączą smaki. Deska Polskich serów po prostu zwala z nóg, najlepsze polskie sery połączone z suszonymi owocami, miodem i konfiturami, niebo w gębie to za mało powiedziane!!!

Moja ocena HHHHHH

wg skali:

H – nawet nie próbuj

HH – wybierz inny

HHH – nie najgorszy

HHHH –  mogę to wrócić

HHHHH – godny polecenia

HHHHHH – mogę tu nawet zamieszkać